Opatření v souvislosti s koronavirem

Vážení zákazníci,

Vaše zdraví je pro nás, v lékárnách Dr.Max, prioritou. V nastalém nouzovém stavu dodržujeme postupy potřebné k tomu, aby naši zaměstnanci dodržovali hygienická pravidla v souladu se zastavením dalšího šíření viru.

Zde jsou změny, ke kterým jsme nuceni přistoupit:

Situace

Situace v lékárnách

Lékárny Dr.Max jsou stále otevřené, přesto jsme z kapacitních důvodů nuceni dočasně omezit otevírací dobu nebo přerušit provoz některých lékáren. Aktuální seznam uzavřených lékáren naleznete zde. V souvislosti s šířením nákazy koronaviru bychom rádi chránili vás i naše lékárníky, kteří stojí v přední linii zdravotní péče. Proto si prosím přečtěte doporučení, jak se chovat v lékárně, aby se riziko nákazy co nejvíce snížilo.

Zpoždění objednávek

Vaše objednávky mohou mít zpoždění

Vzhledem k dramatickému nárůstu objednávek dochází přes veškerou naši snahu ke zpoždění expedice objednávek.

Minimální výše objednávky je 149 Kč

Abychom uspokojili co největší poptávku, stanovili jsme minimum internetové objednávky na 149 Kč.

Zrušení platby dobírkou při dopravě domů

S ohledem na zajištění bezpečnosti našich dopravců jsme přistoupili ke zrušení možnosti platby dobírkou.

Situace v lekárnách

Dostupnost osobních odběrů v lékárnách Dr.Max

Jednou z největších výhod Dr.Max je dostupnost péče pacientovi. Vzhledem k dramatickému navýšení osobních odběrů v lékárnách dochází kapacita prostoru lékárny pro objednávky s tímto zvoleným typem dopravy. Kapacita Vámi zvolené lékárny pro osobní odběr může být v čase tvorby Vaší objednávky naplněna. Prosíme, volte raději dopravu až domů pomocí DPD, PPL, ČP. V případě přihlášení nebo nové registrace je tato doprava zcela zdarma.

Doručování zásilek do uzavřených oblastí

Pro doručení zásilek do uzavřených oblastí využijte prosím služeb České pošty, která v uzavřených oblastech zavedla režim bezkontaktního doručování. Ostatní dopravci do uzavřených oblastí v současné chvíli nemohou zásilky doručit.

Klientská linka

Vzhledem k současné situaci je naše klientská linka trvale přetížená, a to jak u příchozích hovorů, tak i e-mailové komunikace. Všichni naši operátoři dělají maximum pro vyřešení Vašich požadavků. Prosíme Vás proto o trpělivost, ke Všem dotazům se postupně dostaneme. E-mailové dotazy mohou mít nyní zpoždění i několik dnů. V rámci přetížené klientské linky jsme museli také dočasně zrušit poskytovaný servis vytváření objednávek po telefonu. Prosíme všechny, aby si objednávky vytvořili z pohodlí domova.

Mohlo by vás zajímat

 • Koronavirus – 10 faktů, které by měl každý znát

  Koronavirus – slovo, které hýbe celým světem. Bohužel se nejedná jen o slovo, ale o vysoce nakažlivé virové onemocnění, které je hrozbou pro naše zdraví a zdraví našich blízkých. Informací o COVID-19 je k dispozici ohromné množství, mnohdy mohou být nesprávné či zavádějící. Proto jsme shrnuli ta nejdůležitější fakta, která by měl v současné době znát opravdu každý.

  • Koronavirus
  Koronavirus – 10 faktů, které by měl každý znát
  • Koronavirus
 • Dezinfekce – praktické rady pro dnešní dny

  V těchto dnech se všichni usilovně snažíme zvládnout situaci kolem koronaviru – hlavním úkolem je zabránit dalšímu šíření nákazy. Jedním z klíčových faktorů je časté a důkladné mytí rukou. Víme, že dezinfekce je nyní nedostatkové zboží, ale v případě, že ji máte k dispozici, tak doporučujeme i dezinfekci domácnosti a předmětů denní potřeby. Poradíme vám, jak na to.

  • Koronavirus
  Dezinfekce – praktické rady pro dnešní dny
  • Koronavirus
 • Desatero zodpovědného chování v lékárně

  V souvislosti s šířením nákazy koronaviru bychom rádi chránili vás i naše lékárníky, kteří stojí v přední linii zdravotní péče. Proto si prosím přečtěte doporučení, jak se chovat v lékárně, aby se riziko nákazy co nejvíce snížilo.

  • Koronavirus
  Desatero zodpovědného chování v lékárně
  • Koronavirus