Opatření v souvislosti s koronavirem

Vážení zákazníci,

Vaše zdraví je pro nás, v lékárnách Dr.Max, prioritou. V nastalém nouzovém stavu dodržujeme postupy potřebné k tomu, aby naši zaměstnanci dodržovali hygienická pravidla v souladu se zastavením dalšího šíření viru.

Zde jsou změny, ke kterým jsme nuceni přistoupit:

Situace

Situace v lékárnách

Lékárny Dr.Max jsou stále otevřené, přesto jsme z kapacitních důvodů nuceni dočasně omezit otevírací dobu nebo přerušit provoz některých lékáren. Aktuální seznam uzavřených lékáren naleznete zde. V souvislosti s šířením nákazy koronaviru bychom rádi chránili vás i naše lékárníky, kteří stojí v přední linii zdravotní péče. Proto si prosím přečtěte doporučení, jak se chovat v lékárně, aby se riziko nákazy co nejvíce snížilo.

Zpoždění objednávek

Vaše objednávky expedujeme bez zpozdění

I přes náročnou situaci dělají naši kolegové ve skladu maximum proto, abyste měli své zboží včas. V současné chvíli expedujeme objednávky ze skladu bez zpoždění.

Zrušení platby dobírkou při dopravě domů

S ohledem na zajištění bezpečnosti našich dopravců jsme přistoupili ke zrušení možnosti platby dobírkou.

Situace v lekárnách

Dostupnost osobních odběrů v lékárnách Dr.Max

Jednou z největších výhod Dr.Max je dostupnost péče pacientovi. Vzhledem k dramatickému navýšení osobních odběrů v lékárnách dochází kapacita prostoru lékárny pro objednávky s tímto zvoleným typem dopravy. Kapacita Vámi zvolené lékárny pro osobní odběr může být v čase tvorby Vaší objednávky naplněna. Prosíme, volte raději dopravu až domů pomocí DPD, PPL, ČP. V případě přihlášení nebo nové registrace je tato doprava zcela zdarma.

Klientská linka

Vzhledem k současné situaci je naše klientská linka trvale přetížená, a to jak u příchozích hovorů, tak i e-mailové komunikace. Všichni naši operátoři dělají maximum pro vyřešení Vašich požadavků. Prosíme Vás proto o trpělivost, ke Všem dotazům se postupně dostaneme. E-mailové dotazy mohou mít nyní zpoždění i několik dnů. V rámci přetížené klientské linky jsme museli také dočasně zrušit poskytovaný servis vytváření objednávek po telefonu. Prosíme všechny, aby si objednávky vytvořili z pohodlí domova.

Mohlo by vás zajímat

 • Koronavirus – 10 faktů, které by měl každý znát

  Koronavirus – slovo, které hýbe celým světem. Bohužel se nejedná jen o slovo, ale o vysoce nakažlivé virové onemocnění, které je hrozbou pro naše zdraví a zdraví našich blízkých. Informací o COVID-19 je k dispozici ohromné množství, mnohdy mohou být nesprávné či zavádějící. Proto jsme shrnuli ta nejdůležitější fakta, která by měl v současné době znát opravdu každý.

  • Koronavirus
  Koronavirus – 10 faktů, které by měl každý znát
  • Koronavirus
 • Dezinfekce – praktické rady pro dnešní dny

  V těchto dnech se všichni usilovně snažíme zvládnout situaci kolem koronaviru – hlavním úkolem je zabránit dalšímu šíření nákazy. Jedním z klíčových faktorů je časté a důkladné mytí rukou. Víme, že dezinfekce je nyní nedostatkové zboží, ale v případě, že ji máte k dispozici, tak doporučujeme i dezinfekci domácnosti a předmětů denní potřeby. Poradíme vám, jak na to.

  • Koronavirus
  Dezinfekce – praktické rady pro dnešní dny
  • Koronavirus
 • Desatero zodpovědného chování v lékárně

  V souvislosti s šířením nákazy koronaviru bychom rádi chránili vás i naše lékárníky, kteří stojí v přední linii zdravotní péče. Proto si prosím přečtěte doporučení, jak se chovat v lékárně, aby se riziko nákazy co nejvíce snížilo.

  • Koronavirus
  Desatero zodpovědného chování v lékárně
  • Koronavirus