Dovolte si začít se trochu hýčkat – to si přece každá maminka zaslouží!

Velmi často se stává, že maminky pečují o všechno a všechny. Tedy kromě sebe. Jenže to je chyba.

Odborníci potvrzují, že již malá miminka rozpoznají rozpoložení maminky podle tónu hlasu a výrazu obličeje, a podle toho se pak chovají. U těch větších dětí to samozřejmě platí dvojnásob. Pokud budete spokojená, vyrovnaná a v pohodě, budou šťastné i vaše děti. Jak to udělat? Dovolte si začít se trochu hýčkat – to si přece každá maminka zaslouží! A že nemáte čas? Inu, jak praví stará lidová moudrost, kde je vůle, tam je cesta…

Dopřejte si každodenní malý rituál s kvalitní kosmetikou

Kosmetika z lékárny pečuje o pokožku těla a obličeje tím nejšetrnějším způsobem, protože respektuje její přirozené vlastnosti a strukturu. Kromě hydratace a výživy pokožky kosmetika navíc pomáhá řešit i drobné problémy pokožky – poradí si s citlivou pokožkou, pokožkou se sklonem k akné a s jinými problémy, jako jsou ekzémy, sklony k začervenání nebo nerovnoměrnou pigmentaci.

Dekorativní kosmetika – podpořte svoji přirozenou krásu

Make-up, řasenka a lesk na rty. To je základ. Během několika minut, které „obětujete“ líčení, pozdvihnete svůj přirozený půvab a bude to znát i na vašem sebevědomí. Zkrášlující přípravky přírodní kosmetiky jsou velmi šetrné i k citlivé pleti, jsou hypoalergenní a neobsahují chemické složky, které by mohly působit podráždění pokožky. Vyzkoušejte například dokonalé make-upy a báze pro perfektní a dlouhodobé krytí nedokonalostí, navíc s ochranným faktorem proti UV záření a anti-age účinky. Pokud vás při používání běžné oční dekorativní kosmetiky pálí oči, řešením jsou právě přírodní řasenky a stíny od renomovaných výrobců bio a dermokosmetiky. Pečující laky na nehty v krásných odstínech pak pomohu doladit váš letní look k dokonalosti.

Šikovní pomocníci pro oživení pleti

S péčí o pleť vám pomohou také praktické kosmetické přístroje, jejichž použití je velmi jednoduché a navíc příjemné. Kosmetické přístroje snadno a dokonale odstraní make-up a nečistoty anebo provedou dokonalý, a přitom šetrný peeling. Jejich používání prokrví pokožku a podpoří obnovu kožních buněk. Vaše pleť se díky těmto pomocníkům opět rozzáří, bude pružná a hebká.

Sdílejte chvíle pohody a naučte základy péče i své malé princezny

Udělejte holčičí odpoledne s malou dcerkou. Holčičky se naučí základům péče o pleť a navíc si společně užijete spoustu zábavy.

Mohlo by vás zajímat

 • Jak pečovat o dětské zoubky?

  V průměru kolem šestého měsíce věku dítěte se obvykle objeví první zoubek. Nic netušící maminky může překvapit zvýšená teplota a slinění, které provází jeho prořezávání. U některých dětí není výjimkou průjem. Děťátko může být neklidné, špatně spí, může se snažit dávat si prsty do pusy a kousat do tvrdých předmětů. Prořezávající zoubek pak maminka pozná podle zarudlého zduření dásně.

  • Matka a dítě
  • Dr.Max Baby
  Jak pečovat o dětské zoubky?
  • Matka a dítě
  • Dr.Max Baby
 • Zásady při podávání léků dětem

  Pro každou maminku je nemoc jejího dítěte stresovou situací. Bohužel nemoci dětí nejsou ničím neobvyklým. Možná patříte mezi maminky, které se bojí podat dítěti jakýkoliv lék. Je pravdou, že každý lék představuje pro tělíčko, které se teprve vyvíjí, určitou zátěž. Dítěti proto nepodáváme léky, pokud to není opravdu nutné. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že neléčené zdravotní potíže můžou zhoršit zdravotní stav děťátka.

  • Matka a dítě
  • Dr.Max Baby
  Zásady při podávání léků dětem
  • Matka a dítě
  • Dr.Max Baby
 • Co zabírá při dětském kašli?

  Základem správné léčby je určení, zdali Vaše dítě trápí vlhký nebo suchý kašel. Vlhký kašel je typický zvýšenou tvorbou hlenu a jeho vykašláváním. Suchý kašel je neproduktivní, škrábe a při déle trvajících obtížích i bolí.

  • Dr.Max Baby
  • Dr.Max Baby