Pravidla promo akcí

Článek 1. Akce 5+25 % pro členy klientského programu Karta výhod Dr. Max

Nárok na slevu 5+25 na kosmetické přípravky mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při nákupu kosmetických přípravků vybraných značek (A-derma, Avène, Darphin, Ducray, Equilibria, Eucerin, Klorane, Nuance, Nuxe, Uriage, Elancyl) v jakékoliv kamenné lékárně Dr.Max v ČR. Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max a nelze ji uplatnit na nákupy provedené prostřednictvím e-shopu. Při nákupu jednoho kosmetického přípravku vybrané značky je držiteli Karty výhod Dr.Max poskytnuta sleva 5 % z běžné ceny. Pokud držitel Karty výhod Dr.Max nakoupí v rámci jednoho nákupu dva a více kosmetických přípravků stejné vybrané značky, je mu na nejdražší z nich poskytnuta sleva 5 % z běžné ceny a na zbylé pak sleva 25 % z běžné ceny. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami nebo akcemi. Pořadatel si vyhrazuje právo akci kdykoliv změnit či ukončit; pořadatel je zejména oprávněn měnit seznam značek, na které je tato sleva poskytována. Dostupnost jednotlivých značek v lékárnách se může lišit. Aktuální seznam zapojených značek a úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na kartavyhod.drmax.cz.

Úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max a více informací o výhodách najdete zde.

Článek 2. Karta výhod – Sleva ve výši až poloviny z doplatku

Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky a vztahuje se na léky hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nárok na slevu mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při výdeji léků dostupných na recept ve všech lékárnách Dr.Max v ČR. Plnou výši slevy nelze poskytnout mj. v případě, že by sleva byla vyšší, než je maximální obchodní přirážka lékárny, nebo pokud by prodejní cena léku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Dr.Max vynaložil na jeho pořízení. Úplná pravidla, jakož i případná oznámení o změnách či ukončení akce, jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na kartavyhod.drmax.cz.

Úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max a více informací o výhodách najdete zde.

Článek 3. Karta výhod – 3za2

Pokud není uvedeno jinak, akce platí do 31. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Akce 3 za 2 pro členy klientského programu Karta výhod Dr. Max přihlášené na e-shopu se vztahuje na produkty značky Dr.Max označené štítky "3 za 2 pro přihlášené" nebo "3 za 2". Při nákupu takto označených produktů Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku. Tuto akci nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami. Akce platí pouze na e-shopu www.drmax.cz. Akce může být kdykoliv změněna, prodloužena či ukončena.

Úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max a více informací o výhodách najdete zde. Vaše dotazy rádi zodpovíme na infolince 516 770 100.