Tiskové centrum (137)

  • Klientům lékáren poskytujeme odborný servis na vysoké úrovni, konzultační činnost a trvale výhodné ceny. Věrnostní program Klientská karta Dr.Max navíc nabízí mnoho výhod, mezi které rozhodně patří úspora 30Kč za recept, který je hrazen z veřejného zdravotního pojištění, dále možnost nakoupit vybrané produkty za exkluzivní ceny a navíc Vám za každý nákup volně prodejného sortimentu načteme na kartu body, které pak můžete uplatnit jako slevu na další nákup.

  • V pátek 7.12.2012 jsme pro klienty internetové lékárny Dr.Max otevřeli nová výdejní místa. Klienti lékárny si mohou nově vyzvednout objednané produkty v lékárně Dr.Max, Pavlovova 2624/29, Ostrava - Zábřeh a v lékárně Dr.Max, Horní lán 10a, Olomouc. V internetové lékárně www.drmax-lekarna.cz nabízíme přehledný výběr a trvale nízké ceny. Většinu sortimentu máme skladem, expedice provádíme většinou do 3 pracovních dnů od objednání. Nabízíme dodání produktů na dobírku za výhodných podmínek.

  • „POZNEJ SVÉ LÉKY A TLAK, AŤ VÍŠ CO A JAK!“

  • Stejně jako loni Vám i na letošní podzim magazín OnaDnes připravil přílohu plnou hodnotných dárků a slev. Zde si můžete prohlédnou kupony, které vyjdou 15. října v příloze OnaDnes v deníku MF DNES. Stačí si je vystřihnout a do 31. října 2012 uplatnit při nákupu zboží, či služeb nejrůznějších kategorií. Níže najdete seznam obchodů a slev, které máte nyní možnost využít. Více info na ona.idnes.cz nebo si můžete rovnou prohlédnout nabídku lékáren Dr.Max

  • Ve čtvrtek 4.10.2012 otevřela společnost Česká lékárna a.s. novou lékárnu Dr.Max ve městě Valašské Klobouky. Lékárna se nachází na ulici Krátká a otevřeno pro Vás máme ve všední dny od 7:00 do 17:00.

  • Ve středu 3.10.2012 otevřela společnost Česká lékárna a.s. tři nové lékárny Dr.Max v Rychnově nad Kněžnou.