Tiskové centrum (139)

  • Ve čtvrtek 4.10.2012 otevřela společnost Česká lékárna a.s. novou lékárnu Dr.Max ve městě Valašské Klobouky. Lékárna se nachází na ulici Krátká a otevřeno pro Vás máme ve všední dny od 7:00 do 17:00.

  • Ve středu 3.10.2012 otevřela společnost Česká lékárna a.s. tři nové lékárny Dr.Max v Rychnově nad Kněžnou.

  • V posledním zářijovém týdnu jsme pro klienty internetové lékárny Dr.Max obnovili možnost osobního odběru v Praze, konkrétně v lékárně Dr.Max v Galerii Butovice. V internetové lékárně drmax-lekarna.cz nabízíme přehledný výběr a trvale nízké ceny. Většinu sortimentu máme skladem, expedice provádíme většinou do 3 pracovních dnů od objednání. Nabízíme dodání produktů na dobírku za výhodných podmínek.

  • Lékárny Dr.Max pro své klienty připravily speciální výhodnou podzimní nabídku, plnou produktů, které řeší problémy s chřipkou a nachlazením. Pokud hledáte účinné řešení proti nachlazení nebo chřipce, navštivte nás. Akce platí od 24.9. do 21.10.2012 ve všech lékárnách sítě Dr.Max.

  • Život staví každému z nás do cesty spousty překážek a nás samotné uvádí do různých situací, při kterých vznikají nové potřeby a požadavky, které se snažíme uspokojit tak, abychom stále mohli vést plnohodnotný život. Ať už se jedná o různé zdravotní potíže, starobu, narození dítěte nebo zdravotní postižení, které vznikne v průběhu života, ovlivňují tyto momenty život jedince i jeho blízkých. Často vyžadují zásadní změny – úpravy bydlení, změnu stravování, nákup speciálních pomůcek a přístrojů, sociální a asistenční služby, speciální produkty cestovního ruchu nebo celkově změnu životního stylu.

  • Podle nejnovějších poznatků Světové zdravotnické organizace (WHO) z května 2012 trpí vysokým krevním tlakem (hypertenzí) každý třetí dospělý člověk na světě. Arteriální hypertenze, hypertenze nebo také vysoký krevní tlak je onemocnění, které se projevuje dlouhodobým zvýšením krevního tlaku nad hodnoty 140/90 mm.