Zeptejte se lékárníka

Na mnoho dotazů již bylo v rámci lékové poradny odpovězeno. Odpověď na Váš dotaz zkuste vyhledat zadáním klíčového slova. Zadejte do vyhledavače klíčové slovo týkající se Vašeho problému (bez diakritiky).

Položte dotaz

Ohledně dostupnosti sortimentu, cen a doplatků vždy kontaktujte nejbližší lékárnu, nikoliv lékovou poradnu. Náležitosti týkající se e-shopu směřujte prosím na naši klientskou linku +420516770100 (pracovní dny od 8:00 do 17:00) nebo na eshop@drmax.cz.

Please enter a message in the textarea.

Pravděpodobně se nejedná o Email

Povinné

Dr.Max

Vyberte lékárníka, který odpoví *

Tato internetová poradna nenahrazuje osobní konzultaci s ošetřujícím lékařem či lékárníkem, ani vyšetření ve zdravotnickém zařízení.

Zpět do poradny

Odpovědi zveřejněné v této poradně vycházejí pouze z informací uvedených tazatelem a nemohou v nich tedy být zohledněny další, tazatelem neuvedené skutečnosti, jako jsou například další údaje o zdravotním stavu tazatele. Přestože se snažíme zajistit odpovědi na Vaše dotazy v poradně v co nejkratším čase, poradna není vhodná ke konzultaci akutních potíží. Před užitím léčivého přípravku si vždy pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky, použití a dávkování léčivého přípravku konzultujte s lékařem nebo vydávajícím lékárníkem. Účelem této poradny není zvýšení spotřeby, výdeje ani předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému ani neopodstatněnému užívání léčivých přípravků.